INTELIGENTNÁ DOMÁCNOSŤ

Navrhneme Vám najvhodnejšie riešenie pre Vaše potreby. Kontaktujte nás pre bezplatnú konzultáciu a obhliadku Vašich priestorov.

Venujeme sa kompletnej ponuke produktov a montáže v oblasti inteligentných diaľkovo ovládaných systémov pre domácnosti a firmy, tieto systémy majú širokú škálu možností ako ich prispôsobiť podľa vašich predstáv, od jednoduchého ovládania svetiel v domácnosti, cez automatickú reguláciu kúrenia a klimatizácie, prípadne otvorenia a zatvorenia motorizovaných žalúzií, a bezpečnostných prvkov ako sú napríklad detektory dymu alebo vlhkosti, ktoré Vás ihneď upozornia na hroziace nebezpečenstvo nech ste kdekoľvek na svete, pokiaľ budete mať prístup k internetu budete mať Vašu domácnosť, kanceláriu alebo firmu vždy pod kontrolou. Všetky tieto technológie Vám prinesú nielen komfort ale aj pokoj na duši.1. KONZULTÁCIA

V prvom kroku vkrátkosti zistíme Vaše potreby telefonickým rozhovorom a dohodneme si termín obhliadky Vašich priestorov.


2. OBHLIADKA

Pri osobnej obhliadke zistíme technické možnosti Vašich priestorov a možnosti inštalácie zariadení. Navrhneme a odporučíme Vám kompletné riešenie aby čo najlepšie sedelo s Vašimi potrebami či predstavami.


3. CENOVÁ PONUKA

Podľa zvolených zariadení Vám vypracujeme kompletnú cenovú ponuku na schválenie.


4. REALIZÁCIA

V dohodnutom termíne spustíme realizáciu projektu a inštaláciu všetkých zvolených zariadení.


5. ODOVZDANIE PROJEKTU

Otestujeme funkčnosť a správnosť hotového projektu a pripravíme ho na odovzdanie.


6. ZAŠKOLENIE

Na záver Vám predstavíme ako celý systém funguje a naučíme Vás v ňom pracovať aby ste si mohli pohlodlne cez aplikáciu čokoľvek upraviť a prispôsobiť.

parallax background

Pár slov ako funguje proces realizácie


Všetky realizácie pripravujeme na mieru podľa požiadaviek a potrieb klienta. Inteligentých riešení existuje nespočetné množstvo preto Vám navrhneme to správne pre Vás. Aby spolu komunikovalo, bolo jednoducho ovládateľné a nastaviteľné, malo pre Vás úžitok, zjednodušilo Vám život a ušetrilo čas i peniaze.