DOMÁCA ZÁBAVA

Ponúkame kompletnú ponuku zariadení domácej zábavy ako sú televízory, projektory a plátna, HiFi systémy, domáce kiná a rôzne audio a video zariadenia. Okrem dodania Vám vieme zabezpečiť aj profesionálnu montáž týchto zariadení presne podľa vašich predstáv.

Predstava domáceho multimediálneho systému môže byt viac ako len televízor na stene a reproduktory. My ponúkame kompletnú ponuku zariadení domácej zábavy ako sú televízory, projektory, reproduktorové zostavy, zosilňovače, projektory, surround systémy, ovládače a podobne. Dokážeme Vám z obývačky alebo iného vhodného priestoru vytvoriť audio systémy alebo domáce kiná ktoré Vás nadchnú svojou neuveriteľnou dimenziou a hĺbkou. Či už pozeráte online seriály, najkvalitnejšie BluRay nahrávky alebo si radi vypočujete kvalitnú zvukovú skladbu, my pre Vás nájdeme vždy to ideálne riešenie.


Pár slov ako funguje proces realizácie


Všetky realizácie pripravujeme na mieru podľa požiadaviek a potrieb klienta. Inteligentých riešení existuje nespočetné množstvo preto Vám navrhneme to správne pre Vás. Aby spolu komunikovalo, bolo jednoducho ovládateľné a nastaviteľné, malo pre Vás úžitok, zjednodušilo Vám život a ušetrilo čas i peniaze.